Endermologia w walce z cellulitem

Cellulit jest zmorą wielu kobiet. To nieregularne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Cellulit powoduje również napięcie kończyn dolnych oraz uczucie ciężkości oraz skurcze.

Powody powstawania cellulitu

Cellulit najczęściej dotyka kobiety, ma to związek z zaburzeniami hormonalnymi, prawdopodobnie nadmiarem estrogenów. Nieprawidłowa tkanka tłuszczowa występuje z obrzęko-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Cellulit dzieli się na twardy i miękki. Najczęściej dotyczy ud, bioder, kolan, pośladków i ramion. Leczenie cellulitu polega na poprawie mikrokrążenia i lipolizy. Leczenie cellulitu polega na zastosowaniu odpowiednich zabiegów kosmetyczny. Jednym z najlepszych jest endermologia LPG nazywana również jako masaż podciśnieniowy.

Endermologia to najbardziej skuteczna metoda do wali z cellulitem.

Endermologia to specyficzny zabieg kosmetologiczny. Endermologia polega na poddaniu masażowi pod ciśnieniem wybranych partii ciała. Następuje wtedy redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem firmy LPG, to ona stworzyła tą innowacyjną technologię. Dzięki endermologia LPG efekty są szybko zauważalne, następuje wyszczuplenie sylwetki, skóra jest jędrniejsza.